Uncategorized

Ege Sivesi Denizlide Nasil Kullanilir

dokterandalan
Pamukkale Haber

Pamukkale Haber

Ege şivesi denizli’de nasıl kullanılır? pamukkalehaber sokak röportajlarına devam ediyor. denİzlİ konuŞuyor. 20 kasım 2019 Çarşamba 16:28. . bugün denizlili vatandaşlara 'ege şivesi denizli’de nasıl kullanılır?’ diye sorduk. bakın denizli halkı bize ne cevaplar verdi. Ben filiz arslan ( filizce home ) : yayla vlogu ,köy vlogu .denizli'nin bir ilçesinin yaylasına götürmek istedim sizi.denizli horozu nun sesi ,köy kahvaltısı ,yayla havası ,bahçe turu ,kabak ,domates ,hünnap ,biber ,patlıcan ,üzüm ,vişne ,armut ,elma ,böğürtlen ,mürdüm eriği ,soğan ,yaban mersini bu bahçe de yok yok.ege şivesi konuşuyorum.denizli şivesi 🙂 nur. Ege Şİvesİ denİzlİ'de nasil kullanilir back. follow. ege Şİvesİ denİzlİ'de nasil kullanilir posted by wyfiepoumm [ f ] share this video on facebook. Ege Şivesi. march 28, 2020 · denizli'de karantina günleri horoza dönüşen amcamız. Gıdı gıdılaaın oulu ibraamı bildin mi ibraamı hıh işde o vaa ya geçen nee etmiş bubasııın drahtörlen darlayı süreem deeeken moturu diğer sorusu.

Denizli De özel Ege Hastanesi Kapandı Deda Haber

Denizli De özel Ege Hastanesi Kapandı Deda Haber

Teknoloji günden güne hayatımızın her alanını işgal etmeye başlamış durumda. avuç içi ile para çekme işlemi yapmak, üç boyutlu yazıcılar, çeviri. Clubhouse nedir? clubhouse, sadece sesli paylaşımlara olanak sağlayan bir sosyal medya uygulaması olarak öne çıkıyor. facebook, twitter ve İnstagram gibi sosyal medya uygulamalarının aksine yazılı, görsel, yorum ve beğeni gibi sosyal medya aktivitelerini tamamen ortadan kaldırarak sadece kurulan sohbet odalarında sesli paylaşımlara izin veriyor. Son dönemin en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen telegram hakkında merak ettiğiniz tüm noktaları bu içeriğimizde bulabilirsiniz. popüler.

Ege Şİvesİ Denİzlİ'de Nasil Kullanilir

ege Şİvesİ denİzlİ'de nasil kullanilir. Özay gönlüm ve yaşar kemal anısına İnstagram fenomeni sanem benli stüdyo konuğum oldu. benli sempatik tavırları ve kütahya ağzıyla stüdyoyu kırdı geçirdi. Özellikle haber sunumu oldukça kütahya'nın ilk haber sitesi yenikutahya haber sitesinin resmi kanalına hoş geldiniz. son dakika haberlerine ulaşmak için kanala abone olun ve emekli imam mustafa hocamız. nam ı diğer aşıcı mustafa. daha önce 1.sini paylaştığımız namaz sonrası videonun çok rağbet görmesi sebebiyle 2. sini ben filiz arslan ( filizce home ) : yayla vlogu ,köy vlogu .denizli'nin bir ilçesinin yaylasına götürmek istedim sizi.denizli horozu nun sesi ,köy kahvaltısı ,yayla denizli #denizlişivesi #telefonşakası #tavas #denizlitavas #ismailyapıntı #denizlim denizli tavas şivesi ile nine taklidi yaparak hayran bırakan, denizli tavas ege Şİvesİ kiz İsteme. yurdum İnsani İllİmunatİ yorumu:) kanalımıza abone olmayı unutmayın. reklam ve sponsorluk için iletişim : [email protected] sosyal medya

Related image with ege sivesi denizlide nasil kullanilir

Related image with ege sivesi denizlide nasil kullanilir